В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1685

Велоалеята

Начало
23.06.2022
ID:
1685

Въпрос

Подаден от: Ники

Място/адрес: Асеновград център

Описание: Здравейте, Имам 3 Въпроса , 1- Кога велоалеята ще продължи до градския басейн 2- маркировка и асфалт кога ще се слагат 3- Там къде свършва велоалеята под моста как искате да минете миреше на тоалетна и има ???? там, Гнусно е за каране друг избор нямаме, Или трябва да минем през джамията и пешеходна пътека или светофара , Ама губене на време там 4- пейки да слагаме до велоалеята, Велосипедисти да си почиват и паркинг за колела, и нещо дето децата няма да скачат на пътя


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.06.202215:40
    Здравейте, уведомяваме Ви, че велоалеята ще бъде изградена в своя пълен обем до края на 2022 година. Към момента предстои допълнително асфалтиране на първата част, като поставянето на маркировката хоризонтална и вертикална в пълния си обем ще бъде изпълнена в съответствие с техническата последователност за извършване на СМР. Велоалеята преминава през подлеза на ул. "Васил Левски", на който се придвижда да се извърши ремонт, в който е включен и направа на осветление. На велоалеята не са предвидени място за почивки на велосипедистите и паркинг за колела.
  • 23.06.202212:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали