В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1684

Непочистен двор

Начало
22.06.2022
ID:
1684

Отпадъци/почистване

Подаден от: Весела Ангелова

Място/адрес: ул."Ат.Свещаров"23

Описание: Сигнализирам за непочистен двор на ул."Ат.Свещаров"23 на съседа ми Ангел Байрактаров, който категорично , въпреки молбата ни не отстранява брашляна по стената на къщата ми и дърветата, които нямат необходимото отстояние от имота ми. Миналата година имахме същия проблем и благодарим за вашата намеса.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 23.06.202209:16
    Уважаема госпожо Ангелова, във връзка с подадения от Вас сигнал Ви уведомяваме, че на г-н Байрактаров е съставено и връчено предписание за почистване на бръшляна намиращ се по стената на къщата Ви. Срокът за почистването на бръшляна е 10 дни, считано от 22.06.2022 г.
  • 22.06.202214:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали