В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1683

Непочистен парк

Начало
22.06.2022
ID:
1683

Отпадъци/почистване

Подаден от: Маргарита

Място/адрес: бул. „България“ 69,4230 Център, Асеновград, България

Описание: Междублоковото пространство около ДАП блоковете е много мръсно. Около кошчетата и пейките е пълно с шишета и чашки.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 23.06.202209:04
    Здравейте, във връзка с подадения от Вас сигнал причинен от недобросъвестни съседи Ви уведомяваме, че районът ще бъде почистен днес. Същият се почиства ежедневно по график.
  • 22.06.202213:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали