В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1682

не поддържана тревна площ в парк

Начало
21.06.2022
ID:
1682

Друго

Подаден от: костадин

Място/адрес: Младежки дом , палеонтологичен музей , след бариерата

Описание: буйна растителност не напръскано против паразити , непочистено


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202214:30
    Здравейте, уведомяваме Ви, че площите около Палеонтологичния музей са включени в графика за косене и ще бъдат окосени, след което и напръскани с акарицид против кърлежи. За почистването от битови отпадъци и поддръжката на прилежащите на музея площи следва да се обърнете към ръководството на Палеонтологичен музей.
  • 22.06.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали