В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1681

Незаконни постройки

Начало
21.06.2022
ID:
1681

Незаконно строителство

Подаден от: Весела

Място/адрес: Улица,,Ат.Свещаров'' 21

Описание: Доказано незаконните постройки / Решение на РС Асеновград 234/29.05.2018г./в имота ми собственик , на коитои е Стефан Шенков все още са факт , въпреки сигналите ни до вас, РДНСК и ДНСК. Не сме информирани какви действия сте предприели за премахването им. Чакаме повече от 3 години това да се случи и молим за бързи и адекватни действия! Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.07.202210:33
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършена проверка с комисия от РДНСК и община Асеновград, като има решение на съда за премахване на незаконните постройки. Община Асеновград е изпратила писмо до собственика, което той не получава. Писмото ще бъде изпратено повторно.
  • 22.06.202208:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали