В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1680

Ремонт на водопровода и пътя в с. Козаново

Начало
21.06.2022
ID:
1680

Друго

Място/адрес: с. Козаново

Описание: Продължение на предишния сигнал от 21.06.2022 Искам да попитам тези, които са взели това решение ако на наше място са техните майки, така ли ще ги оставят? Помисли ли са за хората, които са в неравностойно положение, социално слаби и болни? Те как ще живеят? Могат да плащат таксита? Единият от превозвачите не отказва да влезе до центъра и да улесни хората, но трябва да му се съдейства от местната власт, към момента такава няма. Есента ще има избори, тогава пак ще ни потърсят, за да гласуваме. Каня Ви сами да се уверите какво е положението в селото.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202214:17
    Здравейте, уведомяваме Ви, че поради липса на каквото и да е уведомление от страна на изпълнителите на проекта на пътя Асеновград – Първомай, кмета на община Асеновград д-р Христо Грудев с официално писмо е сезирал Министерство на регионалното развитие и благоустройство, Агенция пътна инфраструктура (АПИ) и ВиК за невъзможността за осигуряване на нормален достъп, нормално водоснабдяване и нормално съществуване на жителите на селата Козаново и Патриарх Евтимово. Очакваме официален отговор от държавните институции, като нашият призив е да се намери спешно изход от създалата се ситуация и да се продължат ремонтните дейности до приключване на ремонта.
  • 22.06.202208:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали