В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №168

Безотговорно кметство

Начало
01.05.2020
ID:
168

Отпадъци/почистване

Подаден от: Антон Сариев

Място/адрес: Тополово

Описание: Пиша Ви във връзка с некоректното почистване от страна на служителите отговорни за това. Обадих се предварително на секретарката в кметството миналата седмица за да ги предупредя, че ще имам много отпадъци, защото почиствах основно къщата от ненужни вещи и, понеже с години не е правено това! Първо , че не са взели нито един чувал и 2ро е разкъсан един , по долу прилагам снимка. Сега трябва ли да събера всички чували и да ги изхвърля пред кметството? Как може такова отношение към работата?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 14.05.202023:39
    Уважаеми г-н Сариев, уведомяваме Ви, че сигналът Ви беше препратен към Йордан Дичев - кмет на село Тополово за предприемане на незабавни мерки за почистване на натрупаните отпадъци пред жилищната Ви сграда. Към дата 12.05.20 г. отпадъците са почистени от обслужващата фирма.
  • 04.05.202011:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали