В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1678

Ремонт на водопровода и пътя в с. Козаново

Начало
21.06.2022
ID:
1678

Друго

Място/адрес: с. Козаново

Описание: Уважаеми Дами и Господа, бих искала да Ви, информирам, че от 20 май 2022 до момента и откакто беше прокопан канала за новия водопровод в село Козаново, се упражнява системен транспортен тормоз върху жителите на селото. Всички хора са наясно, че няма как да се ремонтира водопровод и пътя без да се разкопае. Още през февруари 2022 беше ясно, че предстои ремонт на трасето с. Козаново – Дълбок извор. Трябваше да се помисли как да се съчетае придвижването на жителите на селото и извършването на ремонта. В момента всички, които използват обществен транспорт са принудени да ходят километри до бензиностанцията в единия край на селото, други път си плащат, за да бъдат умишлено изоставяни на два километра в средата на нищото. Напредъкът на ВиК е нищожен и няма никакво движение по трасето.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202214:17
    Здравейте, уведомяваме Ви, че поради липса на каквото и да е уведомление от страна на изпълнителите на проекта на пътя Асеновград – Първомай, кмета на община Асеновград д-р Христо Грудев с официално писмо е сезирал Министерство на регионалното развитие и благоустройство, Агенция пътна инфраструктура (АПИ) и ВиК за невъзможността за осигуряване на нормален достъп, нормално водоснабдяване и нормално съществуване на жителите на селата Козаново и Патриарх Евтимово. Очакваме официален отговор от държавните институции, като нашият призив е да се намери спешно изход от създалата се ситуация и да се продължат ремонтните дейности до приключване на ремонта.
  • 22.06.202208:22
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали