В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1677

жалба

Начало
20.06.2022
ID:
1677

Пропаднал път

Подаден от: Славена Икономова-Иванова

Място/адрес: кв. Долни воден ул. "Ангел Кънчев"

Описание: След последните обилни валежи част от настилката на улицата беше отнесена, която настилка е от инертни материали все още. Към момента улицата е почти непроходима с лек автомобил, което възпрепядства достигането до дома ни. Моля да вземете мерки в спешен порядък.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.08.202216:45
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е предвидено в инвестиционната прогарама на община Асеновград проектиране на връзка между улиците "Ангел Кънчев" и "христо Анастасов". Същото е необходимо поради спецификата на терена и на кръстовището, което се образува между двете улици и поради изисванията на Закона за устройство на територията /ЗУТ/. Строителните дейности по осъществяването на проекта се предвиждат за инвестиционна програма 2023 г.
  • 22.06.202208:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали