В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1676

жалба

Начало
20.06.2022
ID:
1676

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Стефан Иванов

Място/адрес: кв. Долни Воден

Описание: Моля, да вземете спешни мерки, относно сутрешната молитва, излъчвана от джамията, която е в 5,05 часа, както и вечерната, която е в 23,00 часа. Тъй като и двете са в часовата зона, определена от закона, когато силния шум се тълкува, като нарушаване на обществения ред. В противен случай ще отнеса въпроса към компетентната съдебна институция.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител