В процес 39 Приключени 1657

Сигнал №1674

Съседа ни отглежда кози в двора си

Начало
20.06.2022
ID:
1674

Друго

Място/адрес: Гр. Асеновград ул. Захари Зограф 11

Описание: Съседа ни Георги Дамянов, отглежда противозаконно 2 кози в двора си. На адрес гр. Асеновград ул.Захари Зограф 11. Миризмата която се носи от тях е покъртителна. Пълно е с бълхи и кърлежи, от които не можем да се изчистим всички съседни къщи. На улицата играят малки Деца, които са нахапани Всекидневно от бълхите! Моля обърнете внимание на проблема!!! ,


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202214:24
    Здравейте, уведомяваме Ви, че на 20.06.2022 г., на г-н Дамянов е съставено предписание с едномесечен срок, за премахване на отглежданите от него кози /2 броя/. При неизпълнение ще бъде съставен Акт за установяване на административно нарушение.
  • 20.06.202209:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали