В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1673

Тревясали Паркове

Начало
19.06.2022
ID:
1673

Отпадъци/почистване

Подаден от: Тянко

Място/адрес: Център

Описание: Може ли да задам въпрос ? Кога ще бъдат окосени зелените площи и детските площадки около центъра и пожарната


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 22.06.202214:28
    Здравейте, уведомяваме Ви, че зелените площи, разположени в централна градска част, както и всички обществени паркове, от началото на 2022г. са косени няколко пъти. Поредното косене на парка на ул.“Речна“ започна на 20.06.2022г. След приключването му ще бъдат окосени и всички зелени площи около читалище „Родолюбие“, както тези в централна градска част.
  • 20.06.202209:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали