В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1671

Депо за отпадъци

Начало
17.06.2022
ID:
1671

Предложение

Подаден от: Десислава Запрянова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Предложението ми е продиктувано от факта, че все още недостатъчен брой хора знаят за услугата на регионалното депо за отпадъци, а именно, че от месец април 2020 година, всеки гражданин, може да изхвърля БЕЗПЛАТНО строителен и друг обемен отпадък, в рамките на 100кг. на ден. Това включва дивани, фотьойли и друга покъщнина, които все повече се оказват проблем и се стоварват до сметопочистващите съдове в града. Масово, хората не са запознати, къде се намира дори тази площадка и какъв е нейният адрес. По този повод, имам предложение, да се направи масирана информационна кампания със стикери, флаери, бадж значки. Всичко, което по модерен и интересен начин би привлякло вниманието на асеновградчани. Депото има необходимост от добра реклама, за да се спре това изнасяне на неподходящи отпадъци.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.06.202214:20
    Уважаема госпожо Запрянова, благодарим Ви за отправеното предложение. Общината ще помисли в тази насока и ще избере най-добрия вариант за популяризиране на безплатната площадка за изхвърляне на отпадъци, находяща се на общинско депо.
  • 17.06.202214:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали