В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1670

Непочистени отпадъци

Начало
17.06.2022
ID:
1670

Отпадъци/почистване

Подаден от: Десислава Запрянова

Място/адрес: Ул. "Тракия"

Описание: Здравейте. Отново неприятна и болна тема - невдигнати отпадъци. Считам, че заради немарливо поведение от страна на недобросъвестни граждани и сметопочистващата фирма, е недопустимо всички жители на улицата, да живеем сред подобна мръсотия. Прилагам снимков материал - изображение 1 (пълен, невдигнат контейнер). Изображение 2 (състояние непосредствено след почистване). Изображение 3 (същият контейнер и улица преди две години). Моля, сметопочистващата фирма да вдигне, измете и почисти всички видове боклуци около контейнера. Преди две години тази отсечка изглеждаше чудесно. Нека не си затваряме очите пред проблемите и да ги решаваме своевременно. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202209:46
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сметосъбиращата фирма е предупредена да обслужва редовно съдовете за битови отпадъци, да почиства около съдовете и да ги връща на определените им за това места. В срок до 24.06.2022г. ще бъдат пренасочени работници за ръчно почистване на улица Тракия.
  • 17.06.202212:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали