В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №167

Изоставен имот

Начало
30.04.2020
ID:
167

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Антон Сариев

Място/адрес: тополово

Описание: Пиша Ви с молба за вземане на адекватно решение и на време преди да е станало късно. Става дума за имот , който се намира до имота на баща ми намиращ се в село Тополово , улица Петко Д. Петков 1. Този имот не се е стопанисвал може би от 20 години. С многократни молби и звънене до собствениците да продадат или да поддържат имота си остават напразни. Там сградата вече се руши, наполовина е паднала. Няма врата, децата си играят около нея. Кмета също не се интересува от такива имоти !!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.05.202013:18
    Уважаеми г-н Сариев, издадена е заповед за постоянно действаща комисия за освидетелстване на сгради, които създават непосредствена опасност за живота или здравето на гражданите. Подаденият от Вас сигнал ще бъде включен в графика на работата на комисията.
  • 04.05.202011:21
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали