В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1669

Неокосена трева

Начало
17.06.2022
ID:
1669

Отпадъци/почистване

Подаден от: Михаела Колева

Място/адрес: Ул.Бойка Войвода / ул. Спортист

Описание: След поредния подаден сигнал , се окоси само една пътечка , колкото да се отчете дейност, нищо че кърлежите и змиите продължават да си обитават 70-80 см треви !В близост е детска градина и спортна зала ! Липсва всякакъв контрол


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.06.202214:26
    Уважаема госпожо Колева, уведомяваме Ви, че общинските части от имота са окосени. За останалата част, която е частен имот, са уведомени собствениците да предприемат необходимите действия по почистването му. При неизпълнение ще бъдат предприети административни мерки по налагане на санкции спрямо собствениците.
  • 17.06.202211:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали