В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1668

Градска среда

Начало
17.06.2022
ID:
1668

Въпрос

Място/адрес: "Ал.Стамболийски", между черквата"Св.Атанас" и Т маркет

Описание: Моля за отговор на поставените въпроси! 1. С чие съгласие се появи тази "небивала красота", снижаваща стойността на обекта зад нея. 2.Кой е отговорен за визуалната естетика на градската ни среда? 3. Колко грозота можем да понесем още около нас? Визирам повсеместната мръсотия, разруха, безотговорност и липса на всякакъв контрол?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 26.07.202215:57
    Здравейте, уведомяваме Ви, че решението за разрешението за поставянето на преместваемо съоръжение с предназначение търговия на дребно е взето на 28.08.2019год. на 65-то редовно заседание на Общински съвет и след проведен търг е отдадено под наем за пет години, на съответния спечелил. Всички предшестващи решения относно този обект са взети през 2019 година като – разглеждане и одобряване на схема за поставяне на преместваемо съоръжение, одобрение от главен архитект на самата схема, гласуване на Общински съвет, обявяване на търг, сключване на договор със спечелилия търга и разрешение за поставянето на преместваемия обект в близост до църквата „Св. Атанасий“. Договорът изтича през 2024 год. и тогава може да внесете вашето предложение за отстраняване на преместваемият обект към Общински съвет.
  • 17.06.202209:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали