В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1667

Щети по автомобилите

Начало
15.06.2022
ID:
1667

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Янков

Място/адрес: Ул.Рилска

Описание: Здравейте бих искал да подам сигнал за наскоро дошъл в квартала съсед който драска автомобилите които спират до къщата в която живее той, а улицата на която е къщата му е общинска собственост. Това е недопустимо да драскаш колите на хората, защото някой е спрял до къщата ти. преди една година дори бях предупреден да не спирам пред къщата му и след което колата ми беше надраскана не един а два пъти.Моля ви вземете мерки за да не се стига до саморазправа. Хубав ден


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител