В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1666

Ремонт на Спортната зала

Начало
14.06.2022
ID:
1666

Въпрос

Място/адрес: ул. "Клокотница" № 26

Описание: Общината дължи на децата на града, които тренират в нечовешки условия и мизерия в така наречената Спортна зала, обещания ремонт на въпросната зала, за който се пое ангажимент... Децата от баскетболната школа, от школата по борба, от школата по кану- каяк, които тренират там на закрито през зимните месеци, а мисля, че и тенис тренират през зимата също там, очакват обещания ремонт. Аз като родител на дете, което вече втора година тренира баскетбол в тази мизерия, не знам как да отговора на мечтите на децата, които искат да тренират в зали, достойни за века, в който се намираме... Въпросът ми е кога ще започне обещаният ремонт на Спортната зала в града?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.06.202215:56
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград е включила в инвестиционната си програма ремонта на спортната зала. В момента тече процедура по избор на изпълнител, след като бъде избран такъв, ще се пристъпи към последващи действия.
  • 14.06.202216:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали