В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1665

Непочистени клони

Начало
13.06.2022
ID:
1665

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Захари Стоянов 28

Описание: Непочистени клони, окастрени от EVN. Моля следете за своеременното почистване.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител