В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1663

Огромни локви на пешеходна пътека

Начало
12.06.2022
ID:
1663

Отпадъци/почистване

Място/адрес: Пешеходната пътека до Пожарната

Описание: От години при всеки дъжд на пешеходната пътека до Пожарната в Асеновград се образуват огромни локви. Моля Общината да вземе мерки, тъй като пресичането е невъзможно


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.06.202210:07
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград периодично извършва машинно почистване на дъждоприемните шахти, намиращи се на ул. „Васил Левски“ до джамията. Установи се проблем с канализационната тръба, поради което водата не може да се оттича. Подаден е сигнал до фирмата, която изгради горепосочените шахти за предприемане на действие за отстраняване на проблема. Община Асеновград е включила в инвестиционната си програма изграждането на линеен отводнител на ул. „Речна“ (до РС ПБЗН). Вече има избран изпълнител и при подписване на договор, ще се пристъпи към изпълнение на строително ремонтните дейности. С поставянето на линейни отводнители тип моноблок се цели стабилност дори при тежки натоварвания и устойчиви на вандализъм. Очакваният резултат е участъкът, който цитирате в сигнала да е годен за нормално преминаване на транспортните средства и пешеходците, в същото време добро отводняване на пътя и прилежащото пространство.
  • 13.06.202208:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали