В процес 47 Приключени 1507

Сигнал №1662

Жалба срещу шумни съседи в етажна собственост

Начало
12.06.2022
ID:
1662

Въпрос

Място/адрес: Асеновград, ж.к. Изток, бл. 7, вх.А

Описание: Мога ли да подам жалба в Общината срещу системен тормоз от шумни съседи в етажна собственост? Шумни съседи, които системно нарушават Правилника на Вътрешния ред в етажната собственост, нарушават Глава II, чл. 3, ал.2 от Наредбата за опазване и поддържане на обществения ред на територията на Община Асеновград, както и Раздел II. Чл. 6. т. 4.от Закона за Управлен ие на Етажната собственост.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 09.09.202209:33
    Здравейте, уведомяваме Ви, че след извършена проверка на място не се установи шум от съседи живущи в кв. Изток, бл.7, вх. А. Съгласно Закона за управление на етажната собственост, при възникнали последващи проблеми следва да се обърнете към Общото събрание или управителния съвет за разрешение на казусите Ви.
  • 13.06.202208:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали