В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №166

Жалба във връзка със състоянието на улица Горноводенско шосе

Начало
29.04.2020
ID:
166

Пропаднал път

Подаден от: Илия

Място/адрес: ул. „Македония 11, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Искам да подам жалба във връзка със състоянието на улица Горноводенско шосе. Целият главен път на квартала е в ужаснто състояние. Има двадесет вида асфалт върху него, под формата на най-различни кръпки. Пътят не е цялостно ремонтиран от 1970 година насам.Има пропаднали шахти, дупки и големи неравности. Гражданите каращи всекидневно по него разбиват автомобилите си. Не знам да има друг квартал в гр.Асеновград с толкова разбита главна улица, нуждаеща се от цялостно реновиране, а не кръпки!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.05.202019:09
    Здравейте! В одобрената от Общински съвет - Асеновград инвестиционна програма за 2020 г. не са предвидени средства за цялостното реновиране на улица "Горноводенско шосе". Община Асеновград ще се съобрази с Вашия сигнал и при разработване на следващата инвестиционна програма ще се има предвид ремонтът на участъка, съобразно финансовите възможности на общината.
  • 30.04.202009:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали