В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1659

Запушени отводнителни канали

Начало
11.06.2022
ID:
1659

Друго

Подаден от: Христо Игнатов

Място/адрес: на улица Речна

Описание: запушени отводнителни канали на улица речна и пропаднала шахта не е възможно никой от общината да не е минавал от там това е третият сигнал който пращам първият е номер 12 12 на 25 .10 2021 вторият е с номер 12 98 на 30 11 2021 сега е месец юни няма никакво движение по въпроса беше ми отговорено че ще се ремонтират и че каналите се почистват периодично което не е вярно искам да знам какво е свършено по въпроса


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.06.202210:06
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград периодично извършва машинно почистване на дъждоприемните шахти, намиращи се на ул. „Васил Левски“ до джамията. Установи се проблем с канализационната тръба, поради което водата не може да се оттича. Подаден е сигнал до фирмата, която изгради горепосочените шахти за предприемане на действие за отстраняване на проблема. Община Асеновград е включила в инвестиционната си програма изграждането на линеен отводнител на ул. „Речна“ (до РС ПБЗН). Вече има избран изпълнител и при подписване на договор, ще се пристъпи към изпълнение на строително ремонтните дейности. С поставянето на линейни отводнители тип моноблок се цели стабилност дори при тежки натоварвания и устойчиви на вандализъм. Очакваният резултат е участъкът, който цитирате в сигнала да е годен за нормално преминаване на транспортните средства и пешеходците, в същото време добро отводняване на пътя и прилежащото пространство.
  • 13.06.202208:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали