В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1657

Карат като луди от кв.Запад посока Долноводен и обратно!

Начало
09.06.2022
ID:
1657

Друго

Подаден от: Митко Делчев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Карат като луди посока кв.Долнводен и кв.Запад никакъв контрол. В квартала живеят и играят много деца! Майка с количка не може да пресече на спокойствие пътя! Преди да направят новия път посока от кв.Запад към кв.Долноводен имаше легнал полицай и спираше това каране , но след като направиха пътя не възстановиха легналия полицай! МОЛИМ да ни се възстанови легналия полицай преди да се стигни до жертви на деца или майки с бебета!


Статус: В процес