В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1656

От АКВАПАРК ВИТУС Горни Воден тече много вода!

Начало
09.06.2022
ID:
1656

Теч на вода

Подаден от: Иван Ангелов

Място/адрес: Асеновград

Описание: От няколко дена на сам от АКВАПАРК ВИТУС Горно Воден тече огромно количество вода към кв.Запад до блок 102, 101, 100, завод БРОД и никакви мерки не се взимат. Водата достигна до трансформатора и спря тока на няколко блока. Водата стигна до завод БРОД даже и до кв.Долноводен. Не се взимат никакви мерки от страна на АКВАПАРК ВИТУС(ДИНА). Молим да се вземат необходимите мерки!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.06.202216:18
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е направена проверка на място от служители на община Асеновград. Аквапарка разполага с правилно изградена включена към канализацията система. Трафопостовете сами по себе си, трябва да разполагат със съответната защита срещу навлизане на повърхностни води в тях. Посоченото място е дере, в което се оттича водосбора от цялата зона на кв. Горни Воден и територията над него.
  • 09.06.202214:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали