В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1655

Общински имоти

Начало
08.06.2022
ID:
1655

Друго

Място/адрес: Гр. Асеновград, кв. Горни Воден

Описание: Кога ще влезнете във владение на общинските(множествено число)имоти, защото става въпрос за няколко имота и в какъв срок!Уточнявам ви че в района от училище "Кирил и Методи" и от кафе сладкарница "Каризма" посока Горни Воден има няколко имота(общински) които са заградени и се ползват неправомерно! За да не ми отговаряте едно и също направо ще ви посоча и номерата на тези имоти! (99087.38.22)(99087.224.18)(99087.37.92)(99087.238.81)(99087.238.77). Тези имоти се ползват неправомерно и искаме да бъдат освободени и разчистени за обществото а не заградени с огради и катинари като частни!Моля посочете срок!


Статус: В процес