В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1654

Не почистени битови отпадъци

Начало
07.06.2022
ID:
1654

Отпадъци/почистване

Подаден от: Милен Червенков

Място/адрес: ул. „Генерал Дандевил“ 12, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Непочистени и дефектни контейнери. Оформя се сметище.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.06.202216:06
    Уважаеми господин Червенков, във връзка с получен сигнал от Вас на 07.06.2022г., относно установяване на замърсявания на ул. ”Генерал Дандевил” №12 около разположените съдове за битови отпадъци Ви уведомяваме, че е възложено на обслужващата фирма да предприеме мерки по почистането им, както и дезинфекция на съдовете в срок до 17.06.2022г.
  • 08.06.202208:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали