В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1653

незаконна камера за видеонаблюдение

Начало
07.06.2022
ID:
1653

Друго

Място/адрес: Асеновград , Александър Батенберг 15-17

Описание: На ет.3 на сградата има камера за видеонаблюдение , която записва към улицата , но няма лепенки за охранителна фирма , не желая да бъда записван от хората живущи там .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 07.06.202217:05
    Здравейте, уведомяваме Ви, че не е в компетенцииите на община Асеновград да взима отношение към монтирано видонаблюдение на частен имот. Може да се обърнете за съдействие към Комисията за защита на личните данни.
  • 07.06.202213:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали