В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1651

Паркиране продължително

Начало
06.06.2022
ID:
1651

Друго

Място/адрес: ул. „Марица“ 63434, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На улица Марица 15, на паркинга откъм стария Обреден дом, от страната на магазин Зита, има паркиран син пикап Фолксваген с номер PB4738MB, който не е променял местото си вече около 4 месеца. Никой не може да използва от живущите в кооперацията това место за паркиране и не знае чия е колата и защо не се мърда оттам,какво има в нея и т. н. Това место не е платено за да се спира там повече от 4 месеца.


Статус: В процес