В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1650

Паднало дърво

Начало
06.06.2022
ID:
1650

Паднало дърво

Подаден от: Даниела Атанасова

Място/адрес: ул. Лозница 8

Описание: Паднало дърво на ул Лозница върху спортна площадка


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител