В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №165

Сигнал за безстопанствена и опасна постройка

Начало
29.04.2020
ID:
165

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „Македония 11, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Пиша Ви във връзка със стара и изоставена сграда в кв.Горни Воден, ул.Зорница 4, която е непосредствено до ул.Македония. Сградата е започнала да се срутва и застрашава околните къщи. Имота е частен, но е оставен безстопанствено. Къщата е в укаяно състояние и всеки момент може да падне, следователно да причини щети и на съседната къща, която се намира на ул.Македония 37. Порутената къща се намира непосредствено до пътя, който води до манастира Св. Св. Кирик и Юлита, ако се срути може да го запуши


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 08.05.202012:15
    Уважаеми г-н Бърборчев, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място от представител на общинска администрация като към момента се извършва проверка за собствениците на сградата и имота.
  • 30.04.202009:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали