В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1647

Неработеща лампа

Начало
02.06.2022
ID:
1647

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Юговска“ 2, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Здравейте, лампата на ул. Юговска не работи. Ще сме благодарни ако се оправи при първа възможност.


Статус: В процес