В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1646

Излязло от употреба МПС

Начало
02.06.2022
ID:
1646

Отпадъци/почистване

Подаден от: Атанас Атанасов

Място/адрес: Ул.Книжна фабрика 15

Описание: Здравейте, за пореден път ви подаваме сигнал за наличието на излязло от употреба МПС пред блок Асенова крепост на адрес ул Книжна фабрика 15. Автомобила е Тойота Карина с Рег.ном РВ1772ВТ сива на цвят. Колата е без застройка, технически преглед и неправомерно заема место на общинския паркинг пред блока, като същевременно и създава опасност. Живущите в блока молим за съдействие и премахване на излязлото от употреба МПС.


Статус: В процес