В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1644

Непрекъснат теч от чешма

Начало
02.06.2022
ID:
1644

Теч на вода

Подаден от: Томислав Мангараков

Място/адрес: Парк, ул. „Асенова крепост“ 3, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: От няколко седмици чешмата в парка до училище "Христо Ботев" непрекъснато изтича и образува големи локви около себе си, възпрепятстващи свободното преминаване на граждани по този маршрут. Въпреки топлото време, локвите не изчезват, което предполага непрекъснат теч от отводнителната система на чешмата. Мястото е кално и пешеходците се опитват да го заобикалят всячески. Още повече, в дните с високи дневни температури на това място се събират оси, което създава предпоставка за инцидент с играещите там деца.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител