В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1643

Неработещо осветление

Начало
02.06.2022
ID:
1643

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Захари Стоянов 22-40

Описание: От Захари Стоянов 22 до Захари Стоянов 40 не свети нито една лампа от седмици моля отстранете проблема Веднага !!!!!


Статус: В процес