В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1642

улично осветление

Начало
01.06.2022
ID:
1642

Неработещо улично осветление

Подаден от: Атанас Велев

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“ 8В, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Много моля,да обърнете внимание на неработещото вече няколко д енонощия улично осветление на ул.Княз Борис 1, N8 ,вх.А,вх.Б и вх.В. На съседната улица Марин Дринов положението е същото.


Статус: В процес