В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1641

Моля за бърза реакция

Начало
01.06.2022
ID:
1641

Неработещ светофар

Подаден от: Димитър Гинев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Има проблем със светофара пред училище "Петко Каравелов". Децата, желаещи да пресичат не могат да "извикат" зелена светлина от страната на училището. Липсва бутона и се виждат само жици. Надявам се на бързо отстраняване на проблема. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител