В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1640

Огромна трева преди Бригада

Начало
31.05.2022
ID:
1640

Отпадъци/почистване

Подаден от: Цветана

Място/адрес: Спортист

Описание: Здравейте, Тревата е около 70-80 см. Разбира се, пълно е с кърлежи...възможно е да плъзнат и змии. Моля вземете мерки !


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 03.06.202214:50
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 31.05.2022г. Ви уведомяваме, че само около ¼ от мястото, което посочвате е общинска собственост. Собственици на останалата част от тревната площ са частни лица. Общинската част от имота ще бъде включена в графика, окосена и обработена срещу кърлежи в най- кратък срок.
  • 31.05.202217:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали