В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №164

Разрешение за паркомясто ?

Начало
29.04.2020
ID:
164

Въпрос

Място/адрес: Бл. Възход , ул. Лозница

Описание: Искам да питам , Дали поставянето на скоба ,според прикачените снимки за парко-място е законно? Ако не е , моля да бъде премахната!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.05.202013:10
    Здравейте! Във връзка с постъпил сигнал за неправомерно поставяне на анти паркинг скоба на общинско място – паркинг, находящ се пред блок „Възход“ в Асеновград, беше извършена проверка от инспектори от Дейност „Инспекторат, паркинги и гаражи“. Съгласно Наредба за организация и контрол при паркиране на МПС и безопасност на движението, Ви уведомяваме, че на територията на Асеновград, извън границите на зоните за платено паркиране, се допуска режим на платено паркиране – служебен абонамент. Лицата, желаещи да паркират, ще трябва да заплащат цената, определена в Наредбата за определяне и администриране на местните такси и цени на услуги на територията на община Асеновград. В противен случай се демонтира анти паркинг скобата. За повече информация може да позвъните на телефон 0896 318 118 или да посетите лично офиса на Дейността „Инспекторат, паркинги и гаражи“ на адрес: Асеновград, улица "Васил Левски" №7, като работното време е от 08:00 ч. до 17:00 ч., включително.
  • 30.04.202009:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали