В процес 33 Приключени 1656

Сигнал №1639

Повредена шахта и улица

Начало
31.05.2022
ID:
1639

Опасна улична дупка

Подаден от: Nikolay Mihaylov

Място/адрес: ул. „Велико Търново“ 24, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Шахтата и бордюрите са разбити, видно от снимките. Молим за съдействие.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202215:41
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е възстановен капака на ревизионната шахта, а възстановяването на пътната настилка ще се извърши при сключване на договор за текущи ремонти на територията на община Асеновград.
  • 31.05.202217:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали