В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1638

Връзка с кметство село Долнослав

Начало
31.05.2022
ID:
1638

Въпрос

Място/адрес: гр.Пловдив

Описание: Здравейте, от седмица се опитвам дасе свържа с кметството в село Долнослав, но с посочения в сайта на Обищан Асеновград телеофон 033285224 няма връзка. Моля, бихте ли отговорили как е възможно да се свържа с кметския наместник на село Долнослав? Ще очаквам отгоор. Хубав ден!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител