В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1637

опасен кабел

Начало
30.05.2022
ID:
1637

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Иван Стоилков

Място/адрес: цар иван асен II 131 лук оил

Описание: кабел на уличното платно опасен


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител