В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1635

Баделема 10

Начало
30.05.2022
ID:
1635

Неработещо улично осветление

Подаден от: Недка Пижева

Място/адрес: ж.к. Баделема 10, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Срещу блок 10 няма никакво осветление,вечер по стълбите е супер страшно да се минава. Не само срещу 10ти блок а навсякъде в квартала,липсва осветление по тези части. Моля за съдействие.


Статус: В процес