В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1631

Пътна настилка

Начало
27.05.2022
ID:
1631

Предложение

Място/адрес: Ул" В. ЛЕВСКИ", автобусна спирка преди лидлПИР

Описание: Разрушени и липсващи плочки от тротоарната настилка.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 27.05.202215:31
    Здравейте, уведомяваме Ви, че в инвестиционна програма на община Асеновград за 2022 година е предвиден ремонт на тротоарна настилка на ул. „Васил Левски“, като цитираният от Вас участък е включен за изпълнение през тази година. Към момента се води процедура за избор на изпълнител за цитираният обект.
  • 27.05.202211:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали