В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1630

Замърсяващо Съоръжение

Начало
26.05.2022
ID:
1630

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „6-ти януари“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Уважаеми, моля за разглеждане на случая и адекватни мерки , имаме закупен имот до въпросния адрес(ресторанта).Като снимков материал съм изпратил всекидневно на какво се наглеждаме и усещаме като миризма, комина на ресторанта работи непрестанно от сутрин до късно през ноща, разбирам че трябва да работи но и хората който живеят на адреса трябва да дишат нормален въздух.няма как да си отворим прозорец или да се излезне на терасата защото миризмата и пушека от пърженето и готвенето е страшно.Комина се намира на около 5 метра от терасата ни.Разговаряхме с собственика да изведе комина на достатъчно разстояние да не се усеща, но така обещано остана месеци,нищо не е предприето.Моля за съдействие,опитахме по културен начин явно не става,нямаме против работата им просто да го преместят.Благодарим


Статус: В процес