В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1629

Неизправност в светофарната уредба

Начало
26.05.2022
ID:
1629

Неработещ светофар

Подаден от: Aleksandar Ivanov

Място/адрес: Асеновград, улица Цар Иван Асен втори

Описание: Добър ден! Светофара на кв. Зъбчето посока Център - с. Болярци се нуждае от ремонт. Козерката на червената светлина липсва и при слънчево време не се вижда добре, поради което много шофьори минават на червено. Също така светлинната индикация за пешеходците не се вижда добре. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител