В процес 183 Приключени 2648

Сигнал №1628

Отпадък

Начало
26.05.2022
ID:
1628

Отпадъци/почистване

Подаден от: Костадин Андонов

Място/адрес: ул.Цар Иван Асен II 51

Описание: Бетонен блок запречващ тротоара-останал от полагане на кабели на А1


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител