В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1627

Осветително тяло

Начало
26.05.2022
ID:
1627

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 45, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Осветителното тяло работи 30-40 сек и след това загасва за около минута. Това се повтаря през целия период, в който уличното осветление работи. Това е от началото на април месец, явно никой не проверява.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител