В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №1626

Почистване

Начало
25.05.2022
ID:
1626

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул.Иван Вазов

Описание: Улица "Иван Вазов" в района на завод " Асенова крепост" е като тропическа джунгла, с израстнали до кръста треви и храсти. Майките с бебешки колички слизат на улицата между паркираните автомобили , защото е невъзможно да се движат по тротоара.Защо общината не си следи регулярно състоянието на улиците в града, а разчита на сигнали от недоволни граждани , за да разчитят и приведат в приличен вид улиците. Около контейнерите е мръсно с разхвърляни по земята боклуци , Тази улица изобщо не се почиства ! Обърнете сериозно внимание на почистващата фирма да си върши работата, че ми омръзна да подавам сигнали в сайта ви !!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител